Russian (CIS)Latvian

 

  О сайте Spēles noteikumi

Rubrikas

PieslēdziesAptauja

Novērtējiet manu vietni
 

Vai Jūs svinat sava bērna vai pieaugušā pasākumu iekštelpās vai ārā, Pinatas spēle ir vienmēr kulminācijas brīdis svinības programmā.

Šī ir lieliskā spēle dzimšanas vai vārda dienai, kā arī lieliskā ideja ballītei.

No sākuma pārliecinieties vai Jums ir viss nepieciešamais spēlei:

  • virves un atbilstoša vieta, kur iespējams piekarināt Pinatu – koka zars, stienis, ja tas ir laukā. Spēlējot telpās,  labākais risinājums būtu pietiekami daudz vietas, kur var palūgt divus pieaugušos, kas varētu turēt striķi horizontālā veidā un pa vidu tiek piekarināta Pinata.
  • saldumi, konfeti lietas un mazas rotaļlietas, ar kuriem būs piepildīta Pinata.
  • Svinīgā nūja, vai nūjai līdzīgs priekšmets, ar kura palīdzību tiks sista Pinata un acu apsējs.
  • Neaizmirstiet aizpildīt pinata līdz viesi ierodas, lai viņi nezina, kas viņus sagaida iekšpusē. Tas rādīs pārsteiguma elementu jūsu spēlei.
  • Pirms spēles, Pinatu var uzstādīt telpas centrā vai uz galda - tā rotās jūsu svētku pasākumu.
  • Spēles sākums: Piekariniet Pinatu tai atvēlētajā vietā, nostādiniet bērnus rindiņā viens aiz otra, sākot ar mazāko un beidzot ar lielāko bērnu. Bērniem līdz 5 gadiem iesakām acu apsēju nelikt, viņu un apkārtējo drošības labad.
    Bērnam tiek iedota svinīgā nūja un spēle var sākties.
  • Pirms spēles sākuma obligāti jāveic drošības pasākumus.
  • Ļaujiet katram ciemiņam piedalīties spēlē un veikt vismaz 2 sitienus, pēc tā spēli turpina nākamais spēles dalībnieks.

  Lielākiem bērniem, lai spēle būtu sarežģītāka, Pinatu iespējams iešūpināt, lai būtu grūtāk uz to mērķēt ar Nūju. Lai spēle būtu interesantāka, pieauguši var nemanot mest gaisā konfektes, lai dalībniekiem liktos, ka Pinata jau sāk plīst un tūlīt jau tiks pie ilgi gaidītā konfekšu lietus. Bet var notikt arī tā ... (Skatieties video)

http://www.youtube.com/watch?v=TyKfv5DOoZ0&feature=youtube_gdata

 

Mazuļiem ir piemērots spēlēt cita veida Pinatas, tas nav nepieciešams sist, bet tikai vilkt īpašas lentes. Šis spēles variānts ir piemērots arī spēlējot mazās telpās. Tomēr, ja jūs vēlaties, Pinatu ar lentām arī ir iespējams sasist ar nūju!

Pēc spēles beigām pārliecinieties, ka katrs bērns saņem konfektes, un neviens nebūs savainots.